.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Eylül 2013

YORUM 0

Kayra Giyim Pantolon Modelleri

 • Sponsor
 •  

  kayra pantolonlar

  kayra pantolonlar

  Kayra Giyim , yeni sezon ürünleri içerisinde en çok dikkatimizi çeken modeller pantolon modelleri oldu. Geçtiğimiz sezonlara göre daha çok seçenekle karşımıza çıkan ünlü markanın modelleri günümüz modern çizgileri yakalamış , cıvıl cıvıl modellerden oluşuyor. Sizlere fiyat , kalite ve model olarak analiz gerçekleştirdik. Konumuzu okuduktan sonra Kayra Pantolon Modelleri hakkında yeterli bilgiye sahip olacaksınız.

  Daha önce bir çok modelini öve öve bitiremedik. Birde indirime girmişken aman kaçırmayın diye sizlere telkinlerde bulunduk. Bu konuda ise size çok daha fazla tavsiye edebileceğimiz pantolon modellerini sunmak istiyoruz. Tabii ilk olarak fiyat analizimizi gerçekleştirelim.  Normal fiyatları 180 TL civarında olan bu güzel modelleri %50 indirim ile birlikte 70 TL ile 90 TL civarında satılmaktadır. İndirimlerden yararlanabilmek için kayra.com.tr veya Kayra Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Ancak bazı online alışveriş sitelerinde de modellerin satışı yapılıyor. Sizler tercihinizi nereden yaparsanız yapın bu fiyatlardan aşağı bulamazsınız.

  Model olarak dikkatimizi çeken yeni sezon ürünlerinde gelincik ve ekru tonlarından vazgeçmemeleri oldu. Hangi modeli tanıtırsak tanıtalım bu tonları mutlaka kullanmışlar. Kayra Giyim Pantolon Modelleri içinde bunları söylemek mümkün. Özellikle Tesettür Giyim diye düşünülen firmanın normal modelleri de var. Genel olarak rahat giyim tercih edilmiş. Bol ve rahat giyinmek hiç bu kadar şık ve ucuz olmamıştı. Sizlere verebileceğimiz bir detayda etek görünümlü pantolon modellerinin koleksiyon içerisinde bulunması. Özellikle iş kadınları için harika modeller tasarlanmış. Eksi yön olarak geçen senelere nazaran daha fazla model çıkarmış olsalar dahi henüz yeterli model seçeneği sunulmamış. Sizlere satışın yapılan bütün modelleri galerimizde takdim ediyoruz. Üstteki büyük resme tıklayın ve galeride daha büyük olarak resimleri ve modelleri inceleyin. Yeni moda önerilerinde görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz