.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Ağustos 2013

YORUM 0

Kayra Giyim Pardesü Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • kayra pardesüleri

  kayra pardesüleri

  Türkiye içerisinde en çok tercih edilen Tesettür Giyim markalarından biri olan Kayra Giyim adına bu bölümde pardesü modelleri hakkında incelememizi sunacağız. Fiyatları ve yeni modellerini sunacağımız konumuzda , galeriyi gezerek yeni sezon ürünlerini görebileceksiniz. Aynı zamanda son dönemlerdeki fiyat aralıkları ve satış adresi konusunda bilgiler vermeye çalışacağız.

  Kayra Pardesü Modelleri genel olarak açık renk modellerden oluşuyor. Tabii her tarz ve renk sevenler için bir çok örneği de kreasyonlarında sunmuşlar. Sizlere hepsinin bir derlemesini sunmaya çalışacağız. Hemen hemen satışa sunulmuş bütün modelleri sizlerin beğenisine sunacağız.

  Kayra Pardesü Fiyatları konusunda merakta olanlar için incelememizi paylaşalım. Son günlerde Kayra resmi sitesi olan kayra.com.tr içerisinde %50 indirimden bu ürünlerde de yararlanabilirsiniz. PArdesü Modelleri 170 ile 155 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Kayra Mağazaları içerisinde de bu fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Bu indirimin ne kadar süreceği bilinmez. Ancak imkanınız ve ihtiyacınız varsa almanızı tavsiye ederiz. Genel sorulan sorulardan biri de satışı yapıp yapmadığımız oluyor. Sitemiz üzerinde ürün satışı şuan için yoktur. Biz moda önerilerini sizlere en doğru şekliyle yapıp , sizi doğru ve karlı alışverişe yönlendirmeye çalışıyoruz.  Bu doğrultuda indirime giren kaliteli markaları hemen size ulaştırmaya çalışıyoruz. Dilerseniz modellerin görsellerine geçelim. Yukarıdaki resme çift tıklayın. Ardından galeride tam boy olarak modelleri görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında ister resmi sitesinden isterseniz de Kayra Mğazalarından ürünleri temin edebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz