.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Ağustos 2013

YORUM 0

Kayra Giyim Takım Modelleri

 • Sponsor
 • kayra takımlar

  Kayra konusunda bir çok modeli analiz ettik. %50’ye varan indirimlerini de yakalamışken Kayra Takım Modelleri hakkında inceleme yapmaya  karar verdik. Sizler için en doğru ve dürüst şekliyle modellerin iyi kötü yanlarını araştırmaya devam edeceğiz. Bu sitenin hiç bir marka ile özel anlaşması yoktur. Tamamen bildiğimiz doğrulara göre konularımızı sizlerle paylaşıyoruz.

  Kayra Giyim , kalitesi konusunda tartışılmaz bir markadır. Genel olarak sizlerden aldığımız yorumlarda bu yönde.  Bizim için sadece ürünün kalitesi değil , müşteri temsilcisinin  size yaklaşımından , bir sıkıntı çıktığında iade koşullarına kadar hepsi bizi ilgilendiriyor. Eski konularımızı okuyanlar varsa kumaş kalitelerini dahi mümkün olduğunca araştırıyoruz. Kayra bu konuda sınıfı geçen markalardan biri . Müşteri memnuniyeti esas alınıyor.

  Şimdi çok merak ettiğiniz bölüme geçme zamanı geldi. Kayra Takım Fiyatları konusunda elbette sizin için araştırma yaptık. Normal fiyatları 400 TL’ye kadar çıkan modeller şu sıra %50 indirim imkanıyla 200 ile 180 TL arasında satılmaktadır. Kayra genel olarak rakiplerine göre daha pahalı bir markadır. Ancak bu indirimler göz önüne alındığında çok karlı bir alışveriş olduğunu söyleyebiliriz.

  Özellikle iş hayatında olan Tesettürlü hanımlar için uygun gördüğümüz bu modeller sizi çok şık gösterecek.  Duruşu itibariyle olgun gösteren bir yapıya sahip. Açık tonlardan siyaha kadar bir çok renkte takımlar mevcut. Ayrıca özel kombinlerde gerçekleştirmişler. Siyah yeşil , siyah beyaz gibi renk uyumlarını da göz ardı etmemişler. Sonuç itibariyle ihtiyaç halinde bütçesi olan hanımların almasını tavsiye edebiliriz. Ürünleri en yakın kayra mağazası veya kayra.com.tr üzerinden temin edebilirsiniz. Belli online alışveriş sitelerinde de satışının yapıldığını biliyoruz. İndirimlerin oralarda da geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi bu kadar konuştuktan sonra modellere geçelim.

  Etiketler:, , , , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz