.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Ağustos 2013

YORUM 0

Kayra Giyim Trench Modelleri

 • Sponsor
 •  

  en güzel kayra modelleri

  en güzel kayra modelleri

  Sizlere beğeni ile sunacağım bir başka Kayra Giyim konusundan merhabalar. Bu konumuzda Kayra Trench Modelleri konusunda analizimizi sizlerle paylaşacağız. Dönem dönem ciddi indirimlere giden markanın hazır uygun fiyatlarını yakalamışken bu konuyu es geçmek istemedik. Modern görüntüsüyle kapalı hanımların vazgeçilmezlerinden biri olan Kayra için bu bölümde model tanıtımı yanında fiyat ve indirim olarakta incelememizi sizlere aktaracağız.

  Kayra Giyim Trench Modelleri , öncelikle çok renkli ve harika görüntüye sahip. Bu sene özellikle her ürünlerinde ekru rengine sıkça yer vermişler. Tabii pudra rengi her marka gibi atlamamışlar. Ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki , kalitesini her açıdan ortaya koymuşlar. Renk ve model seçeneğinden yana kuşkunuz olmasın. Genelde fiyatları kalitesine göre normal olsa da , alım gücü nedeniyle yüksek değerlendirilebiliyor.

  Yaptıkları ciddi indirimilerle şuan için çok uygun fiyatlara satışını yapıyorlar. Her zaman olduğu gibi Kayra ürünlerini Kayra mağazaları veya online satış sitesi kayra.com.tr üzerinden almanızı tavsiye ederiz. Yine de online satış sitelerinde de bir çok modeli mevcut.  Genel olarak fiyatları 300 TL’den 150 TL’ lere kadar düşmüş. Sizlere beğendiğimiz modellerden oluşturduğumuz bir de galeri sunacağız. Fiyat olarak çok iyi bir rakama çekildiğinden ihtiyaç halinde almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  Kayra Giyim Trench Fiyatları analizi yaptıktan sonra geldik görsel şölene. Bu sezon içerisinde çıkardıkları en iyi modellerden bir galeri oluşturduk. Galeriye geçiş için yukarıdaki resme tıklamanız yeterli olacaktır. Galeriye geçtikten sonra tek tek ürünleri büyük boy inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz