.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Haziran 2013

YORUM 0

Kayra Tesettür Etek Modelleri

 • Sponsor
 • kayra etek modelleri

   

  Bu konumuzda daha önce söz verdiğimiz Kayra Giyim ürünlerini tanıtacağız. Kayra Etek Modelleri içerisinde fiyatlar ve modellerin tümünü sizler için inceledik.

  İlk önce en merak edilen kısım ile başlayalım. Fiyatlar 100 ile 200 TL arasında değişmektedir. Yukarıda gördüğünüz modelleri en pahalı olan 150 ile 200 TL tutarındaki modellerdir. Sizlere bütün satışa sunulan modelleri galerimizde sunacağız. Beğendiğiniz modelleri en yakın Kayra Mağazaları veya resmi internet sitesinden temin edebilirsiniz.

  Ürünleri incelersek kumaş olarak kalitesi üst seviyede olduğu gibi , ürün seçeneği de çoktur. REnk konusunda acaba benim sevdiğim renklerde var mı? korkunuz olmasın.

  Genel olarak yorumlara baktığımızda şikayet konularında elle tutulur bir şikayet yok. Zaten olmasını da pek beklemiyorduk. Bir hayli olumlu yorumlar okuduk.

  Şimdi dilerseniz bütün modelleri bulabileceğiniz galerimize geçelim. Resimlerden herhangi birine tıklayarak galeriye geçiş yapabilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz