Kayra Tunik Modelleri | Moda Blogu


.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Eylül 2014

YORUM 0

Kayra Tunik Modelleri

 • Sponsor
 • Kayra Tunik Modelleri

  Kayra Tunik Modelleri

  Ürünlerini büyük bir beğeni ile takip ettiğimiz Kayra markasının bugün sizlerle yeni sezon tunik modellerini paylaşacağız. Her zaman olduğu gibi bir çok açıdan incelediğimiz ürünlerin analizlerini objektif şekilde konu içerisinde sizlerle paylaşacağız. konu sonunda incelemeler hakkında yorumlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Hepsinin öncesinde yeni sezon tunik modelleri hakkında hazırladığımız rapora göz atalım.

  Eskiden böyle bir konu açıyor olsak tunikler ile ilgili beklentilerimiz kısıtlı olabilirdi. Özellikle geçen sene ve bu sene içerisinde muhteşem tasarımlar çıkaran markalar beklentilerimizi bir hayli yükseltti. İncelenecek markanın Kayra olması da bu beklentilerin çok daha yüksek olması anlamına geliyor. Her sezon olduğu gibi yeni sezon ürünleri ile de tesettür giyim alanında trendleri belirleyici kaliteyi yakaladılar. Yeni koleksiyonda en çok üretilen ürünlerin başında tunikler geliyor. Peki tuniklerin fiyatları nedir?

  Fiyatlar ve İndirimler

  Normal fiyatları 270 TL olan tuniklerin şuan ki fiyatları 243 TL ile 135 Tl arasında değişiyor. Kayra yeni sezon ürünlerinin hemen hemen hepsinde %10 indirim gerçekleştiriyor. Bayrama yaklaştığımız şu günlerde ilaç niteliğinde bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Kayra mağazaları dışında kayra.com.tr resmi sitesinin online alışveriş bölümünden ürünleri temin edebilirsiniz. Kayra ürünleri ile ilgili ufak bir bilgi vermek gerekiyor. Genelde online satış sitelerinde %70 ‘e varan indirimler görüyor olabilirsiniz. Ancak onlar genelde yeni sezon ürünleri değildir. Kayra ürünlerini her zaman Kayra satış noktalarında bulabilirsiniz.

  Özenle hazırlanmış resim galerisine hepiniz davetlisiniz. Ardından konunun son bölümüne geçeceğiz.

  Böylece bir değerlendirmemizin daha sonuna geldik. Yeni koleksiyonlar ve yeni ürünler ile tekrar görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz