.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Ağustos 2013

YORUM 0

Kayra Tunik Modelleri

 • Sponsor
 • kayra tunik modelleri

  Kayra ürünlerini detaylı şekilde incelemeye devam ediyoruz. Bu bölümde ise Kayra Giyim Tunik Modelleri konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Güncel olarak satışı yapılan modelleri tek tek tanıyacağız. Son dönemlerde resmi sitelerinde olan ciddi indirimlerden de haberiniz olsun.

  Tunik konusunda en iddialı markalardan biri olan Kayra ile ilgili hazırladığımız model galerisini inceledikten sonra size göre bir şeyler mutlaka bulacaksınız. Bir çok modelde %20 ve üstü indirimler var. Tunik Modelleri hakkında sunumu yaparken aynı zamanda fiyat olarakta inceledik. Resmi sitesi ve mağazalarını incelemenin daha sağlıklı olacağını düşünerek güncel fiyatlar hakkında bilgiler topladık. 70 ile 210 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. Bunlar şu günlerde güncel olan indirimli fiyatlarıdır.

  Kayra Giyim , genel olarak bütün ürünlerinde kalitenin öncülerindendir. Bu nedenle sitemiz içerisinde bütün modellerini sizlere incelenmiş şekilde sunacağız. Fiyatlar , modeller ve tarzlar hepsi bu sitede incelenmiş ve görsel haliyle karşınızda olacak.

  Tunikler konusunda bir çok seçenek şansınız var. Günümüzün vazgeçilmezi tunik için çok fazla tasarım yapılmış. Bunlar içerisinde en çok dikkat çeken modelleri sizler için galerimizde topladık. Beğendiğiniz modelleri Kayra Shop veya Kayra Mağazaları içerisinden temin edebilirsiniz. Her ne kadar online satış sitelerinde ürünler satılsa da resmi sitesi olan kayra.com.tr üzerinden almanız çok daha sağlıklı olacaktır.

  Galerimize geçerek daha sağlıklı ve büyük boy görüntüleyebilirsiniz. Bunun için konu başındaki resme tıklayın ve ardından tura başlayın. Ayrıca tunik modelleri hakkında yorumlarınızı her resim altında paylaşabilirsiniz veya bu konu altında genel yorumlarınızı bizlere sunabilirsiniz.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz