.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Şubat 2015

YORUM 0

Kent Pardesü Modelleri

 • Sponsor
 • Kent Pardesüleri

  Kent Pardesüleri

  Tesettür giyim markaları içerisinde başarılı bulduğumuz Kent markasının bu bölümde birbirinden şık pardesü modellerini inceleyeceğiz. Ürün analizlerinin yanı sıra model seçeneklerinden en güzel örnekleri de konu içerisinde bulabilirsiniz.

  En Pahalı modellerden birini sizin için inceledik. Bir ürünü almadan önce içerdiği materyalleri de bilmek gerekiyor.

  Ürün Özellikleri

  Boy. 180 / Kilo. 62 ,Göğüs. 88 ,Basen. 95 ,Bel. 65 ,Numune. 38 / Modelin Bedeni. 38

  35 ile 50 beden arasında ürün bulmanız mümkün. Satın almadan önce bu bedenler arasında seçim yapmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca beğendiğiniz modelde her beden olma ihtimali de düşük.

  Fiyatları ve Satın Alma Seçenekleri

  Üeünler ortalama 200 TL civarında satılıyor. Diesre.com veya Kent satış noktalarından ürünleri temin edebilirsiniz. Online seçim olarak en ekonomik butiği sizin için araştırdık. Belli bir süre içerisinde butik sonlanabilir. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

  Markanın ürünleri ile alakalı görüşlerinizi sizlerde bize gönderebilirsiniz. İlerleyen dönemlerde beğenilmesi halinde markanın ürünlerini inceleyerek sizin beğeninize sunmaya devam edeceğiz. Kısa bir değerlendirme isteyenler varsa çok modern bir görünüme sahip olduklarını söyleyebiliriz. Bir çok asimetrik detaylar ve kuşaklar çok iyi değerlendirilmiş. Renk seçimi de bu senenin trendlerine uygun olarak kullanılmış.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz