.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Şubat 2014

YORUM 0

Kepeğe karşı bitkisel çözümler

 • Sponsor
 • Kepeğe bitkisel çözüm

  Kepeğe bitkisel çözüm

  Kepek bir çoğumuzun belli dönemlerde veya sürekli karşılaştığı cilt problemlerinden biridir. Kepek oluşmasının bir çok nedeni olabilir. Önemli olan buna karşı etkili çözümleri bulabilmektir. Bitkisel yöntemlerle sorunları çözmek isteyenlere iki farklı önerimiz olacak. Her zaman olduğu gibi umanların önerdiği ve yan etkisi bulunmayan yöntemleri inceleyeceğiz.

  sorunların temel kaynaklarından biri vitamin eksikliğidir. Biotin, çinko, omega3, A,D,E vitamini eksiklikleri kepeğe neden olabilir. Hatta stres bile kepeğe neden olabiliyor. Bizim vereceğimiz bitkisel yöntemleri uygularken bu vitaminleri de mümkün olduğunca almaya çalışın. Bunun bir bütün olduğunu gözden kaçırmamak gerekiyor.

  İlk olarak kepeğe karşı tonik önerisine göz atacağız.

  Kepeğe karşı tonik tarifi
  * Kepeğe kayın, ısırgan otu, çay ağacı, limon otu, tere, öküzgözü, dulavrat otu, hodan yaprağı, hodan çiçekleri, kaynamış keten taneleri, hindiba kökü, hindiba yaprağı ve hindiba çiçekleri iyi gelir. 1 su bardağı kaynamış suya bu bitkilerden arzu edilen bir bitkiden 3 tutam alınarak hazırlanır. 5 dakika demleyerek saça banyo sonrası masaj yaparak saç derilerine uygulanır.
  * Gece yatmadan önce limonlu sirke, Hindistan cevizi yağı, nane yağı ya da zeytinyağını saçlı deriye uygulamamız hazırladığımız bitki losyonlarının etkilerini ciddi oranda artırır.
  Kepeğe karşı maske yapılışı
  Ezilmiş ıhlamur yapraklarından lapa, aloe vera yapraklarının jeli ya da ezilmiş çemen tohumu lapası saç için uygulanabilir. Hem kaşıntı hem de pullar tamamen giderilebilir.
  Malzemeler
  1 tutam gül
  1 tutam civanperçemi
  1 tutam kekik
  1 tutam turunç
  1 tutam hindiba
  Hazırlanışı
  Bu bitkileri ilk olarak 5 dakika demleyin. Demlenmiş bitki çayını banyo sonrası saçlı deriye masaj yaparak uygulayın. Bu karışımı rahatlatıcı çay olarak da içebilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz