.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Şubat 2014

YORUM 0

Kipling çanta modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Kipling çanta modelleri

  Kipling çanta modelleri

  Konumuz içerisinde çok farklı çantaları görmeye hazır olun. Belçika markası olan Kipling ikonik sembollerden oluşan farklı ve şık çantaları ile konumuzda sizlerin beğenisine sunulacak. Alışıla gelmiş çantalardan sıkıldıysanız bu konumuzda örnek modelleri mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Galeriye geçmeden önce marka ve çantalar hakkında hazırladığımız detayları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Kipling çanta modelleri incelememizin ilk etabında fiyatlar dikkatimizi çekmeyi başardı. 319 TL ile 168 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Bu ürünleri enmoda.com sitesinden temin edebilirsiniz. Çantaların yoğun ilgi göreceğini ve kısa zamanda tükeneceğini tahmin ediyoruz. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz. İlerleyen dönemlerde markanın indirimleri veya gelişmeleri olursa yine yakından takip ederek sizlerin beğenisine sunacağız. Kombin konusunda sıkıntı yaşayan hanımlar bu çantaları çok beğenecek. Çünkü rengarenk ve çeşit çeşit model seçenekleri sunuluyor. Bildiğiniz üzere bu sene özellikle otantik desenler , hayvan figürleri veya ilginç desenler yaygın olarak kullanılıyor. Kipling markası da bu açıdan çok ilgi göreceğe benziyor. Genel olarak küçük çantalara ağırlık vermiş olsalar da büyük çanta sevenlere de güzel model önerileri var. En pahalı modellerine baktığımızda cepleri , genişliği ve kullanış şekli bakımından çok fonksiyonel görünüyor. Kalite sınavımızdan da başarıyla geçen markaların bir çok ürünü içierisinden beğendiklerimizi galeride sunmaya çalıştık. Herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca ilginizi çeken modeller hakkında yorumlarınızı da bekliyoruz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz