.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Haziran 2013

YORUM 0

Kırılan saçların yok edilmesi nasıl yapılır?

 • Sponsor
 • kırık saçlar

   

   

  Bugün güzellik bölümümüzde saç bakımı ile alakalı olarak saç kırıklarını nasıl yok edeceğimizi öğreneceğiz. İlk olarak kırık saçları tespit etmek gerekir. Bunun için saçlarınızı düzleştirin. Bu sayede kırıkları çok daha net göreceksiniz.

  Saçları eşitlemek ve daha iyi etüt etmek için ortadan ikiye ayırın. Sonrasında saçlarınızı omuzlarınızın önüne atın.

  Omuzlarınızın önüne attığın saçları da aynı şekilde ikişer eşit parçaya ayırın. Ardından ayırdığınız bu saçları  birini dipten uca kadar güzelce kıvırın.

  saç kırıkları

  Bir elinizle kıvırma işlemi yaptığınız saçların  ucundan tutarken, diğer elinizin baş ve işaret parmağını tutamın altından orta kısma doğru kaydırın. Bu işlem, çatallanan uçların çıkmasını sağlamış  olacak.

  saç kırılmaları

  V şeklinde kırılmış saç uçlarını bir makas vasıtasıyla  temizleyin ve işlemi diğer üç tutamda da tekrarlayarak devam edin.

  Şekillerde anlatıldığı gibi kırık saç uçlarını ve kırıklarını yok etmek çok daha basit. Yeni öneriler için bizi takip etmeye devam edin.

  Saç stilisti, Laini Reeves’in bilgileri sayesinde paylaşılmıştır.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz