.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Haziran 2013

YORUM 0

Kırmızı Gecelik Modelleri Modası

 • Sponsor
 • yılbaşı gecelik modelleri

  Hiç eskimeyecek modalardan biri de Kırmızı Gecelik Modelleri modasıdır.Bu sene içerisinde çıkarılan favori modelleri sizler için derledik. Hiç kolay olmadığını söylemek isterim. Her iç giyim markası mutlaka bir kırmızı gecelik modeli çıkarmıştır. Bunlar arasından seçim yapmak çok zor bir durum. En iyilerini seçtik iddiasında bulunamayacağız. Ancak en iyilerini mevcut kataloglardan seçmeye çalıştık diyebiliriz. bu konuda yeni trendleri özellikle seçtik. Değişik kesimler ve tarz sahibi modellere öncelik verdik.

  Bu galeriyi derlerken ipek modeller , dantel detaylar , satenler ve hatta yılbaşı koleksiyonlarını dahi koleksiyona ekledik. konu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

  İşte sizler için seçtiğimiz birbirinden romantik gecelik modelleri

   

  Etiketler:, , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz