.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Kasım 2013

YORUM 0

Kış ayı için kombin önerileri

 • Sponsor
 • ünlülerin kış modası

  ünlülerin kış modası

  Biz hanımlar son dönemlerde gittikçe yayılan modaya uygun giyinme telaşını yaşıyoruz. Hal böyle olunca en şık giyinmenin yöntemlerini daha çok araştırıyoruz. Bizde buna yardımcı olmak adına ünlü defile ve tasarımlardan örnekler alarak sizlere en doğru sonuçları oluşturmaya çalışıyoruz. Kombin konusunda meraklı hanımlar için bu bölümde kış kombinleri hazırladık.

  Konuda ufak tefek dipnotlar vermeden önce önemli bir açıklama yapacağız. Moda sadece bazı modellerin popüler olması demek değildir. Bazı tarzlar bazı insanların üzerinde şık durmuyor. Sırf birileri moda yaptı diye bu eziyeti kendinize yapmayın. Önemli olan size en uygun kombinleri yapmaktır. Örneğin bu sene kış aylarında eskiye dönüş etkisini gösteriyor. Mini etekler her kış olduğundan daha çok ortaya çıkacak. Ancak siz bacaklarınıza güvenmiyorsanız bu kombinden uzak durmalısınız. Bu nedenle her tarzda kadına göre kombinler seçmeye çalıştık. Sizde uyumu ve modayı düşünürken bunları baz alın. Yine detaylarla devam edelim. Ekose bu sene daha önce konularımızda belirttiğimiz gibi kışa damgasını vuracak tarzlardan birisi. Dün paylaştığımız dizüstü çizmeler ve salaş kazaklar yine yoğun olarak kış aylarında görülecek. Tarzınızı çok bozmadan modellerin en trend versiyonlarını kombinlenmiş en doğru halleriyle galerimizde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken kıyafetleri her yönden incelemektir. Bacak boyu , kilo , ten rengi , aksesuar seçimi vb. bir çok faktörü baz almaya çalışın. En doğru kombini bulma yöntemi , en çok teferruatı incelemekten geçer.

  Şimdi bu senenin en başarılı olacak kış kombinleri üzerinden oluşturduğumuz galeride keyifli bir gezintiye geldi. Sizlere sunduğumuz modeller ve kombinler için yorumlarınızı bekliyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz