.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Eylül 2013

YORUM 0

Kısa Abiye Modelleri

 • Sponsor
 • en güzel kısa abiye modelleri

  en güzel kısa abiye modelleri

  Çoğunlukla uzun abiye modelleri görülmeye alışılsa da kısa abiye modelleri içinde çok şık görüntüler sergilendiğini söyleyebiliriz. Bu sunumumuzda özellikle bunun üzerinde duracağız. Hatta biraz ileri gidip abiyeleri uzun değerlendirenlere ”bakın kısa abiyelerle de çok şık olunabilir” mesajı vermek istiyoruz. Yeni sezona ait ve ünlülerin son dönemlerde tercih ettiği en şık abiyeleri sizlerle buluşturacağız.

  Konumuzun giriş paragrafında bahsettiğimiz gibi kısa abiyeler ile çok şık bir görüntü elde edilebilir. Özellikle daha çok gençlerin tercih ettiği bu modelde son dönemin trendi kolsuz abiyeler diyebiliriz. Dikkat çeken bir trendde uzun kollu abiye modelleri. Biz ise her zaman olduğu gibi belli bir modelin değil genel olarak her tarzın en iyilerini sunmaya çalışacağız. Biz prensip olarak oluşturduğumuz galerilerimizde titiz ve yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sizlere doğru önerilerde bulunmak bizim için çok önemli. Bu galeride özellikle ilginizi çekebilecek bir çok kıyafet olduğunu da hep birlikte göreceğiz.

  Bazı takipçilerimiz gördüğü abiyeleri satın almak isteyecektir. Bildiğiniz gibi sitemiz üzerinde ürün satışı şimdilik yapılmamaktadır. Buradaki amaç sizlere moda konusunda doğru önerilerde bulunmaktır. Bu doğrultuda zaman zaman konularımızda markaların indirimlerini ve hatta en uygun alabileceğiniz satış noktalarını dahi sunuyoruz. Bu konumuzda göreceğiniz modeller genel olarak online alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz modellerdir. Bazı istisna özel modellerde var elbette. Özellikle gece davetlerinde veya ödül törenlerinde tercih edilen abiyeleri ayrı bir kefeye koymak gerekiyor.

  Uzun lafın kısası sizi keyifli bir moda yolculuğu bekliyor. Burada size düşen üstteki büyük resme tıklayarak moda yolculuğuna başlamak. İlginizi çeken modeller için yorumlarınızı bekliyoruz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz