.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Ağustos 2013

YORUM 0

Kısa Saç Modası ve Ünlülerin Kısa Saç Modelleri

 • Sponsor
 • kısa saç modelleri

  kısa saç modelleri

  Her ünlü bir dönem mutlaka kısa saç modelleri denemesi yapıyor. Son dönemlerde bir hayli yaygınlaşan moda akımında objektiflere takılan ve aklımızda kısa saçla özdeşleştirdiğimiz ünlü isimleri hatırlayalım. Aynı zamanda son dönemde yaygın olan kısa saç modelleri hakkında da bilgi sahibi olmuş olacağız. Beğendiğiniz ünlü veya yüz şeklinize uygun modelleri buradan seçerek deneyebilirsiniz.

  Bir bayan için her zaman saç modeli değiştirmek zordur. Kısa saç modası belli dönemlerde hepimizin düşündüğü ve çoğumuzun bir dönem mutlaka gerçekleştirdiği modeller arasında yer alır. Kimileri bunu psikolojiye bağlasa da aslında bu değişiklik sadece bununla alakalı değildir. kıyafetin olduğu gibi saçlarında belli bir modası var. Çoğu zaman defilelerde kıyafetleri en güzel şekilde taşıyan mankenler ve en çokta ünlülerin tercihleri bu modayı belirler. Bir anlamda dönemin modası çoğu zaman ünlü isimlerin tercihleriyle alakalıdır. Bizde burdan yola çıkarak dikkatimi çeken ünlülerin kısa saç tercihlerine bir bakalım istedik.

  Galerimizi oluştururken bir hayli zorlandığımızı belirtmek isterim. Donemin kısa saç trendi konusunda bir çok ünlü tercihini bundan yana kullanmış. Aralarından en dikkat çekici ve artık simgesi haline gelmiş olanları tercih etmeye çalıştık. Güzel ve keyifli bir yolculuk olacağını düşünüyoruz. Şimdiden size iyi gezintiler dileriz. Üstteki resme tıklayın ve galeriye geçiş yapın. Ardından sırasıyla bütün resimler ve modellere ayrı ayrı yorum yapabilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz