.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Temmuz 2013

YORUM 0

Kısa Şort Modelleri

 • Sponsor
 • ünlülerin sokak modası kısa şort trendi

  Bu sezona ait en popüler kısa şort modellerini sizlerle buluşturacağız. Özellikle bu yaz kısa şortlar yine çok moda. Ünlülerden tutun sokak modasına bir çok bayanın mutlaka yaz aylarında tercihi kısa şort modelleri oluyor. Daha önce çeşitli markaların şort modellerini ve fiyatlarını sizler için araştırmıştık. Bu bölümde ise genel olarak bu sene çıkarılmış ve sokak modası için görüntülediğimiz , derleyebildiğimiz bir çok çok modeli galerimizde sizlere sunmak istedik.

  Kısa Şort Modelleri içerisinde yine yırtık detayları ön plana çıkıyor. Bu sene extra olarak zımba detaylarını unutmayın. Rahat şortlar yine bir çok bayanın vazgeçilmezi arasında yer alacak. Siz kendi tarzınızı yansıtacağını düşündüğünüz modelleri bu galeri içerisinde örnek olarak seçebilirsiniz. Galeride göreceğiniz modeller sitemizde satışı yapılan ürünler değildir. Ünlü markaların veya çeşitli kişilerin gardroplarından sadece öneri maksadıyla ve bu yılın trendlerini yakalamanız açısından örnek teşkil etmesi açısından eklenmiştir.

  Özellikle ilginizi çeken modeller konusunda sizlerde yorum yaparak bizlere katılabilirsiniz. İstediğiniz resimleri bizlerle iletişim yoluyla paylaşabilirsiniz. Geniş galeriyi detaylandırmak için herhangi bir resme tıklayarak geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle çok daha ayrıntılı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  Kısa Şort Modelleri galerimize hoşgeldiniz. Size iyi turlar dileriz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz