.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Ekim 2013

YORUM 0

Kışlık babet modelleri

 • Sponsor
 • kışlık babet modelleri

  kışlık babet modelleri

  Kış ayları için her zaman giyim konusunda çok daha fazla zorlanıyoruz. Babet sevenler üzülmesinler. Onlara bu kışın modası olan modelleri büyük bir galeri ile sunmaya çalıştık. Bu senenin en trend kışlık babet modelleri sizleri de kendine hayran bırakacak.

  Özellikle çalışanlar rahat olması sebebiyle babet giymeyi tercih ediyorlar. Kış için çok sıcak tutmayacağını bilmenizi isteriz. Ancak benim için rahatlığı önemli diyorsanız mutlaka kışlık babet modası için önerilerimize göz atmanız gerekiyor. Bundan bir kaç sene öncesine kadar babetlerde çok basit ve az model seçeneği vardı. Buda kullanımını ve alışını hiç cazip kılmıyordu. Son dönemlerde ise özellikle çıkan rengarenk modeller ve kalitenin yükselişi babetlere olan ilgiyi yükseltti. Sonuç olarak içinde bulunduğumuz dönemde babet modelleri bir hayli ilgi görüyor. Bize göre her bayanın kendine uygun bir babeti olması lazım. saülık açısından da topuklu ayakkabılara göre büyük bir yararı var. Gündelik yaşamanız da dönem dönem tercih etmenizi tavsiye ederiz.

  Birazdan galerimizde göreceğiniz modeller sitemiz içerisinde satılmamaktadır. Sadece dönemin modası olan modelleri sizlere önermek maksadıyla eklenmiştir. Hangi renkler , hangi modeller çok daha yaygın ve moda bunu galerimiz sayesinde önerebilirsiniz. Galerimizde ürünleri detaylı görüntüleyebilmek için yukarıdaki büyük resme tıklayın. Ardından galeriye geçişi gerçekleştirmiş olacaksınız. Beğendiğiniz modellere özel olarak yorum bırakabilirsiniz. Sizlere moda sitemizde keyifli gezintiler dileriz.

   

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz