.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Eylül 2013

YORUM 0

Kız Çocuk Converse Ayakkabı Modelleri

 • Sponsor
 • Converse kız ayakkabıları

  Converse kız ayakkabıları

  Converse ayakkabılar hangi yaşta olursak olalım vazgeçemediğimiz markalardan biridir. Kız çocuğunuz için rahat sportif bir ayakkabı arıyorsanız konumuzu dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

  Kız çocukları için çok fazla seçenek çıkmadığından yakınıyoruz. Genel anlamda markalara baktığımızda bu durumda haklı olduğumuzu görebiliriz. Maalesef Converse kız çocuk ayakkabıları konusunda yetersiz model arşivle karşımıza çıkıyor. Ancak mevcut bulunan modeller bir hayli şık ve rahat. Amaç doğru alışverişi yapabilmekse bizde doğru önerilerde bulunmak zorundayız. Az model seçeneği olsa dahi mevcut indirimleri ile beğendiğiniz modeller olursa karlı bir alışveriş olabilir. Sizin için öncelikli olarak uygunluğunu araştırdık. Morhipo içerisindeki Converse butiğinde kız çocuklara uygun ayakkabılarda indirime gidildiğini gördük. Sizlere önerebileceğimiz online alışveriş sitesi bu ayakkabı modelleri için Morhipo’dur.  Şuan indirimli fiyatları 85 ile 60 TL arasındadır. Normal fiyatları 140 TL’ye kadar çıkabiliyor. Şuan için indirimde ve beğendiğiniz takdirde kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

  Daha önce inceleme fırsatı bulduğumuz Chuck Taylor koleksiyonu normal Converse anlayışının biraz daha canlı hale gelişidir. Çocuklarınızın beğeniyle giyeceği bu spor ayakkabılar için özel tasarımlar her ne kadar model olarak yetersiz görünse de , mevcut modellerin kalitesi bir çoğunuz için yeterli olacaktır. Beğenerek paylaştığımız modeller içerisinde bir de bot şeklinde ayakkabı modeli bulunmaktadır.

  Sitemiz üzerinde satışı yapılmadığından size en uygun adresi vermeye çalıştık. Önümüzdeki günlerde araştırmalarımız bu yönde devam edecek. Sizlerde özel olarak araştırılmasını istediğiniz modeller olursa yorum yoluyla bize ulaşın veya iletişim bölümünden bize mail gönderin. Galeriye geçiş için üstteki büyük resme tıklayın. Ardından daha büyük boy olarak modelleri inceleyebileceksiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz