.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Mayıs 2013

YORUM 1

Kot Elbise Modelleri Önerileri

 • Sponsor
 • kot elbise modelleri

   

  Sizler için bu sene içerisinde sıkça satılan ve tanıtılan kot elbise modelleri adı altında bir galeri oluşturdum. İçerisinde herkese uygun giyim önerileri barındıran modeller bir çok firmanın defile ve tanıtım görüntülerinden derlenmiştir. Özellikle Tesettür Giyim alanında çok örneği olmadığından sizler için bu Tesettür kot elbise modelleri arasından da seçimler yaptım.

  Bu sene moda olup olmamasından ziyade sizin kendinize yakıştırmanız önemlidir. İçlerinde öyle modeller var ki sizi hayran bırakacaktır. Derlenmiş bu galerimizi görüntülemek için herhangi bir resme tıklayabilirsiniz. Böylece detaylı ve büyük boy halinde resimleri inceleyebilirsiniz.

  Sitemizde açılmış bütün konular moda önerilerinden oluşmaktadır. Sitemiz üzerinde herhangi bir satış söz konusu değildir.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • sedef koc diyor ki ;
   11 Ocak 2017, 22:25

   Elbisenin fiyati yazmıyor nasil siparis edileceği yazmıyor bu cok sacma

  Yorum Yaz