.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Haziran 2013

YORUM 0

Kot şort modelleri ve trendi

 • Sponsor
 • kor şort modelleri

  Yaz ayları geldiğinde kendinizi özgür ve rahat hissettirecek önemli giyim detaylarından biri de kot şot modelleridir.  Eskiden sadece plajlarda veya tatil beldelerinde gördüğümüz şortlar artık günümüzün önemli yaz kombinlerinden olmaya başladı. Bu sevindirici unsurun yanında firmaların da bunun üzerinde durması neticesinde geniş kapsamlı bir rapor hazırlayacak hale geldik. Ben özellikle bu sene sizlere zımba detaylı kot şot modelleri konusunda ısrar etmek istiyorum.

  Mini jean şort modelleri konusunda bazı defilelerde güzel örnekler sergilendi. Ancak benim yine beğendiklerim ağırlıklı olarak sokak modası tarzında oldu. Sizler için bu sene trend olan kot şort modellerini elimizden geldiğince galeride toplamaya çalıştık. Bakalım sizler bu

  modeller hakkında neler düşüneceksiniz.

   

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz