.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Şubat 2014

YORUM 0

Koton Ceket Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Koton ceket modelleri

  Koton ceket modelleri

  Türkiye içerisinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Koton ürünlerinden bugün sizlere ceket modellerini tanıtacağız. Fiyatları , yeni modelleri , kalitesi , artıları ve eksileri bu konu içerisinde sizi bekliyor. Galeriye göz atmadan önce konu içerisinde bilgileri okumanızı tavsiye ederiz.

  Daha önce bir çok ürününü beğeni ile incelediğimiz Koton’un bugün birbirinden şık ceketlerini inceleyeceğiz. İlk olarak genelde olduğu gibi fiyatlar ile başlayalım. 100 TL ile 40 TL arasında değişen fiyatlarla bu şık ceketlerin sahibi olabilirsiniz. Koton mağazaları haricinde dilerseniz modagram.com sitesinde açtıkları butiklerden de yararlanabilirsiniz. Satış seçenekleri için en uygun adresleri sizlerle paylaştık. Bir kısmımız ”görmeden almam ” düşüncesi içerisinde. Onlar içinde sitemiz bünyesinde Türkiye’de yer alan Koton mağazalarını paylaştık. Site içi aramada en yakın mağazayı da bulabilirsiniz.

  Koton için çok fazla materyal incelemesine gerekduymadık. Kalitesini hiç bir zaman değiştirmeyen markanın genelde tarzı da değişmiyor. Her zaman asil kadın duruşunu simgeleyen ürünlerini görüyoruz. Ceketler içinde durum değişmiyor. Fiyatların uygun oluşu belirleyici faktör olsa da kalite de göz ardı edilmemeli. Galeride olabildiğince modeli sizlerin beğenisine sunmaya çalıştık. Özellikle sizlerde konu içerisinde yorumlarınızla bize katılabilirsiniz. Objektif yaklaşımımız ile olumlu veya olumsuz saygı çerçevesindeki bütün yorumları konuda paylaşacağız. Ayrıca e posta adresleriniz konuda görünmemektedir. Bu bilgileri de verdikten sonra galeriye geçme zamanı geldi. Yine beğeni ile incelediğimiz bir başka Koton galerisindeyiz. Koton ceket modelleri sizlerle.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz