.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Mart 2014

YORUM 0

Kuyruklu göz makyajı yapılışı

 • Sponsor
 • Kuyruklu göz makyajı

  Kuyruklu göz makyajı

  Vintage modasının etkisiyle kuyruklu göz makyajı bir hayli trend hale geldi. Bu konuda sizlerden gelen talepler üzerine bizde kuyruklu göz makyajı hakkında bilgiler topladık. Hem yazılı hemde video olarak bu makyaj hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  İlk olarak  eyelinerin dağılmasını önlemek için kapatıcı yardımıyla göz kapaklarınızı pürüzsüz hale getirin. Kapatıcıyı cilt tamamen emdikten sonra eyelineri uygulamalısınız.

  – Sonrasında eyelinerden önce makyajın kalıcılığı için farınızı sürün. Farınızı tüm göz kapağına fırça yardımıyla sürün.

  – Kalem veya sıvı formdaki eyelinerinizi göz kapağının tam ortasına sürülerek işaretleme yapın.

  Kuyruklu göz makyajı yapmak istiyorsanız; şakaklara yakın bölüme kadar göz kapağınızın üzerine güzelce sürün.

  – Kuyruk bölümünde taşırmalar olduysa şayet; kulak temizleyici pamuğu nemlendirici kreme batırıp fazlalıkları temizleyebilirsiniz.

  – Eyeliner sürerken elleriniz titriyorsa veya düz bir hat çekemiyorsanız; işlemi kolaylaştırmak için kirpik diplerine aralıklarla noktalar yapın. Noktaları takip ederek çizgiyi tamamlayın.

  – Kuyruklu göz makyajında; göz kapağının yukarısına doğru düzgün bir hat çekmek için cetvel, kredi kartı gibi malzemelerden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Tek elinizle cetveli gözünüze tutun, diğer elinizle cetvel doğrultusunda eyeliner sürün.

  – Eyeliner uyguladıktan sonra bozulup dağılmaması için iyice kurumasını bekleyin. Rimelinizi eyeliner kuruduktan sonra sürün.

  Şimdide yapılışı hakkında bilgilerimizi bir de videolu anlatım ile pekiştirelim.

  Konuyla alakalı takıldığınız bir bölüm olursa konu altında bizlere danışabilirsiniz. Yeni güzellik önerilerinde görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz