.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Haziran 2013

YORUM 0

Lacoste Çanta Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • lacoste çanta koleksiyonu

  Mağazasında gördüğüm ve incelediğim ürünleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Lacoste özellikle bu sene çanta konusunda kesinlikle kendini aştı. Özellikle spor modellere bayılacaksınız. Sizler için beğendiğim modellerden bir derleme yaptım. Her ürünün altında satış fiyatı da bulunmaktadır. Sade , kullanışlı , spor , ve daha bir çok tarzda modeli bu seneki koleksiyonunda bulabilirsiniz.

  Dilerseniz çok vakit kaybetmeden en beğendiğim modelleri sizlere sunayım.Sizlere şimdiden iyi geziler dilerim.

  Not: Ürünler sadece tanıtım amacıyla eklenmiştir. Site üzerinde herhangi bir satış söz konusu değildir. Resmi satışı Lacoste Mağazalarında yapılmaktadır.

  Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklayın. Her resimde 4 ayrı model tanıtılmaktadır.

  Etiketler:, , , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz