.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Temmuz 2013

YORUM 0

Lacoste Mağazaları , Satış Noktaları , Telefonları

  • Sponsor
  • lacoste mağazaları

     

    Lacoste Türkiye Mağazaları için sizlere detaylı bilgi sunacağız. Böylece en yakın mağaza adresleri ve telefonlarına ulaşabileceksiniz. Lacoste iletişim bilgileri aşağıda sıralanmıştır.

    ANKAMALL ALİSVERİS MERKEZİ LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Ankamall Alışveriş Merkezi
    E-posta:
    migros@lacoste-tr.com

    ARMADA LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Armada Alışveriş Merkezi -Ankara

    E-posta: armada@lacoste-tr.com


    BİLKENT LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Bilkent Plaza Ankuva Is Merkezi -Ankara

    E-posta: bilkent@lacoste-tr.com

    CEPA LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Cepa Alışveriş Merkezi Z-51 – Eskişehir Yolu – Ankara

    KARUM LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Karum Alışveriş Merkezi – Ankara

    E-posta: karum@lacoste-tr.com


    RİXOS LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Rixos Otel – Bodrum

    E-posta: bodrumrixos@lacoste-tr.com

    FETHİYE LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Fethiye – Atatürk Caddesi – Fethiye

    AKMERKEZ LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Akmerkez Alışveriş Merkezi Etiler – İstanbul
    Tel: +90 212 282 05 25
    E-posta: akmerkez@lacoste-tr.com

    BEYOĞLU LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: İstiklal Caddesi Beyoğlu – İstanbul

    CAPİTOL LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Capitol Alışveriş Merkezi Altunizade – İstanbul

    E-posta: capitol@lacoste-tr.com


    CAROUSEL LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Carousel Alışveriş Merkezi Bakırköy – İstanbul

    E-posta: carousel@lacoste-tr.com


    CARREFOUR LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Carrefour Alışveriş Merkezi Kozyatağı – İstanbul

    E-posta: carrefour@lacoste-tr.com


    ERENKÖY LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Bağdat Caddesi Erenköy – İstanbul

    E-posta: erenkoy@lacoste-tr.com


    FLY INN LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Fly lnn Alışveriş Merkezi Florya – İstanbul

    E-posta: flyinn@lacoste-tr.com

    GALLERİA LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Galleria Alışveriş Merkezi Bakırköy – İstanbul

    E-posta: galleria@lacoste-tr.com


    GALLERİA LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Galleria Alışveriş Merkezi Bakirkoy – İstanbul

    E-posta: galleria@lacoste-tr.com


    NAUTİLUS KOSUVOLU LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi Kadıköy – İstanbul

    E-posta: nautilus@lacoste-tr.com


    ISTİNYE PARK ALİSVERİS MERKEZİ LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: L314-315 İstinye – Istanbul

    KANVON ALİSVERİS MERKEZİ LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Kanyon Alışveriş Merkezi – Buyukdere Cad. No: 185 1 -İstanbul

    Faks: +90 212 353 04 18
    E-posta: kanyon@lacoste-tr.com

    NİŞANTAŞI LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Abdi İpekçi Caddesi Nişantaşı – İstanbul

    E-posta: nisantasi@lacoste-tr.com


    ALSANCAK LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Alsancak – Plevne Bulvarı – İzmir

    E-posta: alsancak@lacoste-tr.com


    EGE PARK ALİSVERİS MERKEZİ LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: EGE Park Alışveriş Merkezi – İzmir

    E-posta: egs@lacoste-tr.com


    FORUM BORNOVA ALİSVERİS MERKEZİ LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Forum Bornova Alışveriş Merkezi – Bornova – İzmir

    İZMİR KONAK PİER LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: Konak Pier Alışveriş Merkezi – İzmir

    E-posta: konak@lacoste-tr.com

    KUSADASİ LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Kuşadası Limanı Alışveriş Merkezi – Kuşadası

    E-posta: kusadasi@lacoste-tr.com


    MARMARİS LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Point Center Alışveriş Merkezi Uzunyali – Marmaris

    E-posta: marmarisuzunyali@lacoste-tr.com


    FORUM MERSİN LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Forum Mersin Alışveriş Merkezi – Mersin

    MERSİN LACOSTE MAĞAZASI
    Adres: İsmet İnönü Bulvarı Erciyes – Mersin

    E-posta: mersin@lacoste-tr.com

    FORUM TRABZON LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Forum Trabzon Alışveriş Merkezi – Trabzon

    E-posta: trabzonforum@lacoste-tr.com

    TRABZON LACOSTE MAĞAZASI

    Adres: Zorlu Grand Otel Uzun Sok – Trabzon

    E-posta: trabzon@lacoste-tr.com

    Etiketler:, , , , ,

    Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

    Yorum Yaz