.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

3 Aralık 2014

YORUM 0

Lady Gaga Saç Modelleri

 • Sponsor
 • En ilginç Lady Gaga saç modelleri

  En ilginç Lady Gaga saç modelleri

  Marjinal giyimi ve saç modelleri ile dünyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Lady Gaga bu bölümde en çok konuşulan saç stilleri ile konuğumuz oluyor. Bazı saç şekillerini veya renklerini mutlaka hatırlayacaksınız. Bazılarını ise ”evet buda vardı” şeklinde anımsayacaksınız.

  Lady Gaga kendi tarzına sahip özel isimlerden biridir. Açıkçası onun tarzına ayak uydurmak veya örnek almak çok büyük cesaret isteyen bir iş. Ancak ülkemizde çok büyük hayran kitlesine sahip. Geçmişten günümüze en ilginç saç modellerinden derlediğimiz galerimiz ile devam ediyoruz.

  Buradaki bir çok saç modelini çoğumuz cesaret edip uygulayamayız. Elbette ünlü olmanın ve dikkat çekmenin burada farklı bir yönü var. Yinede ülkemizde Hande Yener kıyafetleri ve saç modellerini Lady Gaga’ya benzetenlerin bu galeriyi gezdikten sonra bir kere daha düşünmesini istiyoruz. Marjinallikte sınır tanımayan Lady Gaga burada görmediğiniz daha bir çok farklı saç modelininde sahibidir.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz