.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

31 Aralık 2013

YORUM 0

Lee Cooper yeni sezon modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Lee Cooper Kadın

  Lee Cooper Kadın

  Lee Cooper her sezon beğeniyle takip ettiğimiz markalardan biri olmaya devam ediyor. Bu sezon şık tasarımlarının yanına uygun fiyatları da ekleyince keyifle önerilecek bir konu haline geldi. Konu içerisinde her indirimli üründen bir kaç parça ekelemeye gayret gösterdik. Olabildiğince markanın bütün güzel modellerini galeriye eklemeye çalıştık. Galeride modellere geçmeden önce mutlaka konumuzda detayları takip etmenizi tavsiye ederiz.

  Lee Cooper ürünlerinin kadınlara yönelik modellerini tek tek inceledik. İlk olarak fiyatlarla alakalı analizlerimizi sizlere sunalım. Yeni sezon ürünlerin normal fiyatları 280 TL ‘ ye kadar çıkıyor. Şu sıralar ise indirimlerle birlikte 150 ile 15 Tl arasında değişen fiyatlarla satışları gerçekleştiriliyor. Her zaman olduğu gibi en pahalı ürünler kabanlar oldu. Bu ürünleri dilerseniz Lee Cooper satış noktalarından veya dilerseniz trendyol.com sitesinde online opsiyon olarak Lee Cooper butiklerinden temin edebilirsiniz. Ancak online seçenek için çok fazla vaktiniz kalmadığını belirtmemiz lazım. Bizleri sürekli takip ederek bunun gibi bir çok fırsattan yararlanabilirsiniz.

  Birazda ürünler hakkında bilgiler verelim. Lee Cooper daha önce diğer moda sitelerimizde detaylı niceleme şansı bulduğumuz markalardan biridir. Daha önce markadan alışveriş yapmamış olanlara ilk diyeceğimiz ürünlerin uzun ömürlü olduğudur. Genelde bu sıkıntıyı çoğu markada yaşıyoruz. Daha doğrusu fiyatları bu aralıkta olan bir çok markada uzun ömürlülük sıkıntısı olur. Bunun nedenlerinden biri ürünlerin yapımında kullanılan materyalerdir. Lee Cooper bu konuda sizlere üst düzey bir kalite sunuyor. Şimdi sizleri Lee Cooper kadın koleksiyonundan en çok beğendiğimiz modellerle baş başa bırakıyoruz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz