.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Temmuz 2014

YORUM 0

Levi’s Kadın Pantolon Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Levi's pantolon modelleri

  Levi’s pantolon modelleri

  Dünyaca ünlü markalardan biri olan Levi’s için indirim arayanlara çok güzel bir haberimiz var. Sizler için bayram öncesinde en uygun rakamları araştırmaya devam ediyoruz. İndirim ile alakalı kapsamlı bir konu aşağıda sizi bekliyor.

  Öncelikle kampanyanın sadece pantolonlar için geçerli olmadığını hatırlatalım. Tişört , elbise , etek , mont , ceket ve diğer erkek ürünlerinde de indirimler mevcut. Çoğu zaman olduğu gibi ilk önce fiyatları baz alalım.

  Fiyatlar

  Fiyatlar için size iki farklı seçenek sunacağız. İlki her zaman olduğu gibi online alışveriş seçeneği. Şu sıralar en uygun fiyatları limango.com.tr sitesinde bulabilirsiniz. Bu konuda göreceğiniz pantolonların fiyatları 160 TL ile 40 TL arasında değişmektedir. Normal fiyatları ise 190 TL ‘ ye kadar çıkıyor. Bir başka satış seçeneğiniz ise Levi’s mağazaları olacaktır. Linke tıklayarak en yakın Levi’s mağazalarını bulabilirsiniz.

  Editör yorumu

  Levi’s markası hakkında diğer moda ve kadın sitelerimizde de bolca paylaşım yapmıştık. Materyal olarak bir çok rakibine karşı üstünlük sağlıyor. Bunun dışında uzun ömürlü oluşu ve belli modellerin sürekli üretilmesi ile bir efsane haline geliyor. Fiyatlarda çok fazla indirim bekleyenler varsa bunun zor olduğunu geçmiş tecrübelerimize göre rahatlıkla söyleyebiliriz. Fiyatların şuan için en uygun noktada olduğunu söyleyebiliriz. Galeride yeni sezon ürünlerine dair bir kaç modeli sizlerle buluşturacağız.

  Galerimizde modelleri detaylı inceleyebilmek için ilginizi çeken resme tıklamanız gerekiyor. Böylece çok daha büyük olarak modelleri inceleyebilirsiniz.

  İlerleyen günlerde Levi’s indirimlerini yakından takip etmeye ve sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek gelişmelerden ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz