.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

10 Kasım 2013

YORUM 0

Limon Company Kazak Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 •  

  Limon Company kazak modelleri

  Limon Company kazak modelleri

  Sizlere merak ettiğiniz her marka ile ilgili detaylı analizler sunmaya devam ediyoruz. Bugün sizlerle paylaşacağımız ürünlerin adresi Limon Company oldu. Yeni sezon için indirimler başlattıkları kazak modelleri üzerine geniş çaplı bir araştırma yaptık.

  Limon Company kazak modelleri için ilk olarak fiyat araştırmasını sizlerle paylaşmak istiyoruz. 45 ile 90 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. Genel olarak rakiplerine göre bu rakamlar normal karşılanabilir. Kullandıkları malzemeleri merak edenler için önümüzdeki paragrafta kalite detaylarına değineceğiz. Bu ürünleri bu fiyata morhipo.com sitesinden temin edebilirsin. Şu sıralar geniş bir butik ile ürünlerini sergiliyorlar. Satış için size söyleyeceklerimiz bunlardan ibaret.

  Limon Company kazakları genelde sade giyinmeyi sevenler için tasarlanmış.  Çok marjinal tasarımlar ile karşılaşmadık. Çizgili veya klasiğe yakın desenli kazaklar üretilmiş. Renk konusunda bol bir görüntü verseler de tarz olarak klasik ve sade görünümü tercih etmişler. Bir çok modelde omuzlarda zımba detaylarını kullanmışlar. Bu yıl sonunda bitmesi beklenen zımba detayları bir çok marka ile sokak modasına hayat veriyor. Merak edenler için kullanılan malzemeleri de araştırdık. Örneğin yukarıda resimde gördüğünüz kazakların içerisinde %50VISKOZ,%50AKRILIK kullanılmıştır. Sizler için her alanda olduğu gibi bu alanda da dikkatli ve titiz olmaya çalıştık. Yine konu ile alakalı daha fazla detay isterseniz mutlaka bizlere yorum ile ulaşın. Bu konuda yapabileceğimiz araştırmaları sizler için genişletebiliriz.

  Galerimiz içerisinde en pahalısından ucuzuna bir çok modele yer vermeye çalıştık. Sizler galeriye geçiş için üstteki büyük resme tıklayın. Ardından modelleri büyük boy olarak görüntüleyebilirsiniz. Yeni markalar ve ürünlerde görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz