.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Ağustos 2013

YORUM 0

Limon Sarısı Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • limon sarısı elbise önerileri

  limon sarısı elbise önerileri

  Bu sene yaz başlangıcında gündeme tamamen oturan limon sarısı modası gittikçe yayılıyor. Neon ve pastel renklerin bu sene modasına dahil olmasıyla hayata dönen limon sarısı bir çok kişinin yaz boyunca tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle ünlü isimlerin veya ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan limon sarısı elbiseler gözlerimi kamaştırıyor.

  Hayat felsefesi olarak pozitif duruşu simgeleyen renklerden biri de limon sarısıdır. Bir çok uzman astrolog ayrıca bu rengin size moral olarak döneceğini düşünüyor. Bunu da göz ardı etmemek gerekiyor. Renklerin insan üzerinde enerjisine inananlar için bu ayrıntıyı da sizlerle paylaşmış olalım.

  Sezon boyunca çıkmış defile videoları ve kataloglardan derlediğimiz galerimiz sizi bekliyor. Ancak bu galeride sadece defile ve katalog görüntüleri yok. Sokak modası ve ünlülerin tercihleri de yer alıyor. Sizler bu galeri sonrasında özellikle kataloglarda yer alan limon sarısı kombinlerine dikkat ederek , farklı tercihler yapabilirsiniz. Yine her zaman olduğu gibi konu içerisinde satış yapılmadığını hatırlatmakta fayda var. konu tamamen limon sarısı modası hakkında bilgilendirme içermektedir.

  Limon Sarısı Elbise Modelleri galerimizdeki resimlere sizlerde tek tek yorum yapabilirsiniz. Ayrıca sizinde bu renkte kombinleriniz varsa bizlere ulaşabilirsiniz. Galerimize uygun olan resimleri aktarmak bizi de mutlu eder. Yazımızın son bölümünde galeriye nasıl geçeceğinizi bilmeyenler için anlatalım. Üstteki büyük resme tıkladıktan sonra galeride bütün koleksiyonumuzu detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Resimler orada tam boy olarak görünecektir. Sizlere keyifli moda yolculukları dileriz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz