.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Mart 2014

YORUM 0

Lüks mont modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Lüks Mont Modelleri

  Lüks Mont Modelleri

  Türkiye içerisinde satışı olan önemli markaların lüks mont modelleri ile karşınızdayız. Ayrıca bir çoğununda ciddi indirimlere gittiğinin müjdesini de vermek isteriz. Sonuç olarak herkesin ilgisini çekebilecek bir konu olacak. Galerimizde modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ancak öncesinde konumuzda fiyatlar ve ürünler hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

  Lüks mont modelleri için hazırlanan galerimizde çok önemli markaların ürünleri yer alıyor. Closed , Desa , ECENAS TASARIM , Lacoste ve Adidas SLVR ürünlerini bu konumuzda bulabilirsiniz. Fiyatları ise 501 TL ‘ den başlıyor.  En pahalı mont modeli se Closed markasının 1197 TL ‘ lik modelidir. Normal fiyatı ise 2000 TL civarında olan bu mont ciddi indirimi ve kaliteli gürntüsü ile en çok dikkat çeken mont oluyor. Mümkün olduğunca galeride gösterilen montların marka isimleri verilmiştir. Bu sayede beğendiğiniz ürünü kendi mağazasından satın alabilirsiniz. Ancak bunun dışında online alışveriş yapmaya sevenlere Lidyana.com sitesini önerebiliriz. Burada gördüğünüz bütün ürünler bahsi geçen sitede online olarak satılıyor.

  Materyal incelemesi için çok fazla çabaya ve araştırmaya gerek duymadık. Hepsi daha önceden analiz etme şansı bulduğumuz önemli markalar. Bu sebeple ürünlerin sizin için fiyat açısından sorun olmaması halinde kalite olarak tavsiye edebileceğimiz ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Seçimlerinizi yaparken bir yandan yorumlarınızı da bizimle paylaşabilirsiniz. Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar objektif yaklaşımı olan sitemizde mutlaka yayınlanacaktır. Şimdi bu sezon sizler için seçtiğimiz lüks mont modelleri ile devam ediyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz