.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Aralık 2014

YORUM 0

Madam Coco Yastık Kılıfı Modelleri

 • Sponsor
 • Madam Coco Yastık Kılıfı Fiyatları

  Madam Coco Yastık Kılıfı Fiyatları

  Geçtiğimiz günlerde bir takipçimizin bizden Madam Coco indirimleri ile ilgili talebi oldu. Bir çok alanda müthiş fiyatlar ve indirimler sunan Madam Coco , son günlerde saten yastık kılıfı modelleri ile ilgimizi çekiyor. konumuzda yastık kılıfları hakkında bir çok bilgiye sahip olacağız.

  Madam Coco mağazalarında alınabilecek bir çok ürün var. Belli dönemlerde çok iyi indirimler gerçekleştiriyorlar. Buda bize büyük avantajlar sağlayacak alışverişler anlamına geliyor. Önümüzdeki günlerde de takibimiz devam edecek. Fiyatlar ile incelememize başlayalım. Saten yastık kılıfı modelleri normalde 37 TL ‘ ye kadar çıkan fiyatları ile normal bir satışa sahipti. Şimdi ise 12 TL ile 15 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Bu muhteşem indirimlerden yararlanmak için Madam Coco mağazaları veya madamcoco.com resmi online alışveriş sitesini tercih edebilirsiniz.

  Bu modellerden birinin özelliklerini inceledik.

  Özellikleri:
  • Renk: Pudra/Taş
  • %100 Pamuk.
  • Pamuk-Saten.
  • 50×70 cm.
  •  2 adet yastık kılıfı içerir.

  Ürün kalitesi ve fiyatlar hakkında bilgi aldıktan sonra modellerin yer aldığı galerimize geçiyoruz.

  Madam Coco yastık kılıfları ile ilgili konumuzu sonlandırdık. İlerleyen günlerde indirimler hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz. Sitemizi takip ederek indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. Günlük indirimler ile ilgili analizlerimiz devam edecek.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz