.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Eylül 2013

YORUM 0

Mango 2013 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

 • Sponsor
 • Mango 2013 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

  Mango 2013 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

  Belkide bir çok sitede Mango 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu hakkında haber gördünüz. Ancak hiç bir sitede bizimki kadar ayrıntı veren bir haber görmediğinize emin olabilirsiniz. Kısa bir özet geçmek gerekirse , ilk olarak koleksiyon içerisinde yer alan modelleri tanıyacağız. Ardından Barcelona’da düzenlenen harika defilenin görüntülerini 3 ayrı bölüm olarak sizlere sunacağız. Mango’nun yeni sezon ürünleri hakkında gerekli bilgi ve görseli bu konu içerisinde paylaşmaya çalışacağız.

  Mango ile yeni sezonda da kendinize özel tarzınız olabilir. Bir çok markanın aksine yine bol ürün ve model seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Ekose detayları konusunda daha önce sizi uyarmıştık. Galeride de gördüğünüz gibi Mango’da ekose modasını boş geçmemiş. Bunun dışında desen konusunda yine bir çok kıyafette detay eklenmiş. Yaz aylarının aksine koyu renkler her Sonbahar – Kış sezonu gibi ağırlıkta yer almış. Mango , jena konusunda bu sezonda yırtık modelleri tercih ediyor. modeller hakkında kısa bir özet yapmak gerekirse bunlar söylenebilir.

  Öncelikle resim galerisini sizin beğeninize sunacağız. Sonrasında peş peşe gördüğünüz 3 video ise Barcelona Mango defilesinin 3’e bölünmüş halidir. İsterseniz videoları izleyerek de Mango yeni sezon kıyafetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Önümüzdeki dönemlerde model model ayırarak daha detaylı bilgiler sunacağız. Galerideki resimleri büyük boy görüntülemek isterseniz , üstteki resme tıklayın. Ardından açılan galeride resimleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Biz yeni araştırmalar yaparken size Mango’nun bu sezon için bize sunduğu modelleri keyifle inceleyebilirsiniz.

   

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz