.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Ağustos 2013

YORUM 0

Mango 2013 Babet ve Düz Ayakkabı Modelleri

 • Sponsor
 • balerin düz ayakkabılar

  Mango koleksiyon undan bir çok çeşitte modeller vermeye devam ediyoruz.Mangonun bayan giyim ve aksesuar modellerindeki yerini anlatmaya gerek oldukça vazgecilmez yere sahip olan mango her çeşitteki modelleri ile bayanların vazgeçilmezi olan markaların başında yer alıyor.

  Şimdiki konumuzda mango 2013 babet modelleri ile devam etmek istiyorum.Mango 2013 balerin düz ayakkabı modelleri her bayanın hayatında olan ve olması gereken rahat ve görünümü güzel ayakkabılardır. Taba renkleri ve kiremit renkleri bu sezonun sık kullanılan renkleridir.

  Daha çok günlük kıyafetler ile kombinlenen babetlerin aksine, Mango babet modellerini ofis ortamlarında da kullanabilirsiniz.2013 yılında babet modasında sivri burun, payet ve püskül modellerinin ön plana çıktığı görülse de, Mango babet modellerinin daha klasik çizgide olduklarını görebilirsiniz.

  Mango 2013 babet modelleri nin fiyatları ise 30-100 TL arasındadır.Bu koleksiyondan çektiğimiz modelleri sizler için galerimizde paylaştık.Begendiğiniz modelleri mango satış magazalarından veya online satış sitesinden temin edebilirsiniz..

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz