.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Temmuz 2013

YORUM 0

Mango 2013 Etek Modelleri

 • Sponsor
 • mango 2013 deri etek modelleri

  Mango her tarz giyimde olduğu gibi etek modelleri ile de birbirinden farklı ve şık modelleri ile harika bir koleksiyon hazırlamış.Mango 2013 mini etek modelleri bu yaz diğer sezonlardan biri farklı. Mango 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu nda deri ve belden kalın kemerli modelleri görmek mümkün.Bu yaza damgasını vuracağa benziyor.

  Koleksiyonda ayrıca diz boyu etek modelleri de oldukça şık.Diz boyu etekler bu sezonda karşımızdalar. Genelde çalışma hayatı içerisinde olan bayanlar tarafından sık kullanılan bu etekler mango 2013 diz boyu etek modelleri de yer almakta.

  Mango 2013 etek fiyatları na gelince diz boyu etek modelleri 25-110 lira arasında farklılık gösterirken, Mango mini etek fiyatları ise 25-130 lira arasında değişiklik gösteriyor.Galerimizde paylaştığımız modelleri mango satış mağazalarından ve ya online satış sitelerinden temin edebilirsiniz…

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz