.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Temmuz 2013

YORUM 0

Mango 2013 Miranda Kerr İlkbahar Koleksiyonu

 • Sponsor
 • mango miranda kerr kıyafetleri

  Mango 2013 koleksiyonlarıyla devam ediyoruz paylaşımlara.Mango her sezon dikkat çektiği gibi bu sezon da büyük dikkatleri üzerine topladı.Özellikle  ilkbahar koleksiyonunda Miranda Kerr ile çalışılması ilgiyi daha da üstüne toplamayı başardı.

  Mangonun tarzınızı ve şıklığınızı yansıtacak bu mango 2013  ilkbahar koleksiyonu ile gerçekten bayanlara ayrı bir hava katacak.Modern ve şıklığı bir araya toplayan modelleri ile miranda kerr eşliğinde hazırlanan koleksiyon yaza çok iddialı adım attı.

  Şimdi sizlere miranda kerr mango ilkbahar koleksiyonu ndan modeller ile devam edeceğiz.Galerimizde sizler için paylaştığımız bu modellerin resimlerinin üstüne tıklayarak resimlerin normal ve büyük boyutlarını görmeniz mümkün.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz