.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Temmuz 2013

YORUM 0

Mango 2013 Tulum Modelleri

 • Sponsor
 • düz renk mango tulum modelleri 2013

  Bayanların vazgeçilmez markalarından olan bir markayla daha devam ediyoruz paylaşımlarımıza.Mango hemen hemen her bayanın bildiği ve koleksiyonlarını takip ettiği en modern markalardan biridir. Mango 2013 koleksiyonu yine göz kamaştırıcı,şık ve rahat.

  Mango koleksiyonlarından mango tulum modelleri ile başlayacağız.Yaz aylarının vazgeçilmezi olan tulum modelleri hem rahat hem şık olduğundan bayanların giyim konusunda ilk tercihleri arasında yer alıyor.

  Mango 2013 tulum modelleri nden bahsetmek gerekirse uzun ve kısa modellerin yer aldığı tulumlar da desenler ve soft renkler ön plana çıkıyor. Ayrıca paçası dar ve bol olana modellerin her ikisi de bu yaz trend.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz