.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Temmuz 2013

YORUM 0

Mango 2013 Yazlık Bluz Modelleri

 • Sponsor
 • mango 2013 yazlık bluz koleksiyonu

  Mango 2013 koleksiyonu ile bayanların vazgeçilmezi oldu bu yaz da.Şu ana kadar bir çok bayan giyim modellerini sizlerle paylaştık ve bu geniş koleksiyonu tanıtmaya devam ediyoruz.Şimdi de mango 2013 bluz modelleri ni sizlere tanıtacağız.

  Mango 2013 bluz koleksiyonu oldukça sade modellerden oluşuyor.Modellere baktığımızda sade ve çekici oluşlarıyla eskiden beri koruduğu çizgisinin dışına çıkmadığı görülüyor.

  Mango bluz modelleri belli sade ve moda renklerden oluşurken her bayanın tercihe uygun modelleri bu koleksiyonda bulması mümkün.Koleksiyonunda daha çok turkuaz,narçiçeği,beyaz,krem ve siyah tonlar kullanılmış,Vazgeçilmez kombin haline gelmiş siyaha beyaz renklerin birleşmesiyle de oldukça şık modeller kullanılmış.

  Modellerin detaylarına gelince bu sezon oldukça moda olan dantel işlemeleri düz renklerle kombinlenip harika modeller sunmuş.Ayrıca önü kısa arkası uzun düz bluz modelleri ile de yeni modayı bu koleksiyona da yansıtmış.

  Mango 2013 bluz koleksiyonu ndan sizler için seçtiğimiz en özel modelleri galerimizde paylaştık.Bakalım sizler de beğenecek misiniz.Modellerin büyük boylarını görmek için beğendiğiniz modelin üstüne tıklamanız yeterli.

   

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz