.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Aralık 2013

YORUM 0

Mango güncel indirimler

 • Sponsor
 • Mango indirimli ürünler

  Mango indirimli ürünler

  Bugünü sizler için komple indirimli ürünlere ayırdık. Mango markasının şu sıralar %50 indirim uyguladığı  ürünlerden özel olarak seçtiklerimizi konu içerisinde sizlerle paylaşacağız. Fiyatlar haricinde modeller hakkında da bilgileri sizlere sunacağız. Bu nedenle konumuzu okumadan galeriye geçmenizi tavsiye etmiyoruz.

  Mango her sezonda olduğu gibi güzel kampanyaları ile yüzleri güldürmeyi başarıyor. Bu konumuzda %50 indirim uyguladığı ürünler hakkında bilgiler paylaşacağız. Ceket , bluz , etek , blazer , ayakkabı , mont ve elbise gibi bir çok alanda ürünlerden sizler için seçtiklerimizi bulabilirsiniz. Fiyat her zaman olduğu gibi herkese hitap edecek şekilde dengede tutulmuş. 260 ile 80 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Bu fiyatlar %50 indirim kampanyası sonrasında geçerli olan fiyatlardır. Bu ürünler için yaptığımız araştırmada bir çok mağazasında tam olarak hepsini bulmanız mümkün değil. Ancak Mango markasının resmi online satış sitesi olan shop.mango.com.tr ‘de de bu ürünleri satın alabilirsiniz. Size en uygun seçenek hangisi ise sizler tercih yapacaksınız. Başka online satış sitelerinde butikleri olsa da sizlere bu adresleri tavsiye ederiz. Mango kendi ürünlerini mağaza ve online satış sitesinde çok güzel şekilde sunmaktadır. En avantajlı fiyatları da yine kendisi sunmaktadır.  Bu ufak detayı da sizlerle paylaşmak istedik.

  Ürün kalitesi olarak daha önce Mango‘dan alışveriş yapmamış olanlara tek bir cümle ile bilgi verelim. Mango , kaliteyi ucuza almanın en doğru yollarından biridir. Bu cümlenin yeterli olacağını düşünüyoruz. Elbette materyal bilgileri merak edenler önceki konularımızdan bilgi alabilirler. Sitemiz arama bölümüne Mango yazarak geniş bilgiler alabilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz