.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Eylül 2013

YORUM 0

Mango iç giyim modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Mango iç giyim

  Mango iç giyim

  Mango ürünleri hakkında bugüne kadar bir çok bilgi paylaştık. Bu konumuzda pek sık rast gelmediğimiz iç giyim üzerine araştırma yaptık. Mango iç giyim alanında da bir çok markanın önünde yer alıyor. Fiyatları , modelleri ve kalitesi hakkında detaylı bilgiyi konumuz içerisinde bulabileceksiniz. Tanga , külot , sütyen ile ilgili fiyat ve modellerin hepsini bu galerimizde sizlerle paylaştık.

  modelleri tek tek ve fiyatlarıyla birlikte yayınlayacağız. Bu sayede sizlerde hangi ürünün ne kadar olduğunu bileceksiniz. Mango genelde iç giyim ile bilinmez. Ancak bu sezon kendini iç giyim alanında da hissettirecek. Yeni sezon için hazırlanmış harika bir koleksiyon sizi bekliyor. Çok fazla ürün seçeneği olmasa da mevcut modeller içerisinde beğeneceğiniz bir çok ürün olabilir. Fiyatlar konusunda da her zaman olduğu gibi herkese hitap edilmeye çalışılmış.  60 ile 27 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. İç giyim denince akla gelen firmalara artık Mango’yu da ekleyin. Şuan için resmi siteleri ve mağazalarında 15 ürünün satışı yapılıyor. Bunların hepsinin sunumunu sizler için gerçekleştirdik. Desenli klasik veya marjinal düşünceniz ne olursa olsun bu modeller içerisinde büyük ihtimalle ihtiyacınız karşılayacak bir ürün bulacaksınız.

  Şuan için bu ürünlerde bildiğimiz bir indirim söz konusu değil. Ancak Mango mağazalarını ara ara ziyaret etmek lazım. Satış konusunda da galeride gördüğünüz bütün ürünler Mango mağazaları veya shop.mango.com adresinden satın alınabilir. Sitemiz üzerinde şuan için satışı yapılmamaktadır.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz