.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Temmuz 2013

YORUM 0

Marc Jacobs Bayan Gözlük Modelleri

 • Sponsor
 • Marc Jacobs Bayan Gözlük Modelleri

   

  Tasarım harikası Marc Jacobs Gözlük Modelleri için geniş çaplı bir araştırma yaptık. Dönemin en iyi modellerinden seçmeler ile karşınızdayız. Özellikle kombin ve uyum için ayrı bir itina gösterilmiş. Bir çok tarz gözlüğü bulabileceğiniz koleksiyon içerisinde yaş ayrımı da yapıldığını söyleyebiliriz. Özet olarak her yaş ve her tarz kadına hitap bir gözlük koleksiyonu denilebilir.

  Marc Jacobs markasının hemen hemen bütün sezon ürünlerini inceleyen biri olarak gözlükler konusunda çok başarılı olduklarını söyleyebilirim. İhtiyaç halinde bütçenizi zorlamaması durumunda alınması gerektiğini düşünüyorum.

  Kadın Gözlük Modelleri hakkında incelemeden sonra düşüncelerinizi merak ediyoruz.  Ayrı ayrı resimlere yorum yapabileceğiniz gibi , genel konumuz içerisinde de yorumlarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Galerimizde modelleri çok daha detaylı incele şansı elde edeceksiniz. Bunun için ilk resme tıklamanız yeterli. Sizlere keyifli moda gezintisi dilerim.

   

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz