.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

3 Aralık 2013

YORUM 0

Marks & Spencer Elbise Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Marks & Spencer Elbise Modelleri

  Marks & Spencer Elbise Modelleri

  Dünyaca ünlü markaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Marks & Spencer markasının birbirinden şık elbise modellerinden oluşan bir galeri derledik. Sizler için yeni sezon içerisinde üretilmiş bir çok tasarımı detaylı olarak analiz ettik. Konuyu okumadan galeriye geçmemenizi size tavsiye ederiz. Çünkü fiyatlar , uygun satış noktaları veya aklınıza gelebilecek bir çok alanda bilgiyi konu içerisinde bulabilieceksiniz.

  Marks & Spencer elbise modelleri analizlerine fiyatlar ile başlıyoruz. Normal fiyatları 250 TL ‘ yi bulan bu şık kıyafetler indirimli olarak 150 ile 30 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. Fiyat aralığının geniş olması bir çok kişi için elbise seçebilme imkanı sunuyor. Bu ürünleri isterseniz Marks & Spencer satış noktaları veya trendyol.com sitesinden temin edebilirsiniz. Online alışveriş tercihi için bir süre sonra satışın bitecebileceğini sizlere hatırlatmış olalım. Geçtiğimiz sezonlara göre daha güzel ve çok model üretilmiş. Bunlar dışında dönemin trendlerini yakalayan bir çok modeli de yine galeride görebileceksiniz. Uzun , kısa , desenli , düz aklınıza nasıl bir kıyafet geliyorsa Marks & Spencer bu sene onu üretmiş.Sizin için yukarıdaki resimde bulunan kıyafetlerden birinin kumaş kalitesini inceledik. Sol köşede olan elbisenin kumaşı % 100 Polyesterden üretilmiş. Karşılaştırmaları yaparken kumaş kalitelerini de mutlaka dikkate alıyoruz. Bu konuda hepinizin dikkat etmesi gerekiyor.

  Galerimizde ki modeller hakkında düşüncelerinizi yorum vasıtasıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Biz sizler için yeni araştırmalar yaparken sizlerde ürünleri inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz