.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Ağustos 2013

YORUM 0

Mavi İkinci Büyük İndirim Detayları

 • Sponsor
 • mavi ikinci büyük indirim

  Bende sizler gibi reklamlarda gördüğüm bu indirimi merak ettim. Sizler ve kendim için Mavi kalitesiyle indirimlerin detaylarını inceledim. Hangi ürünlerde ne kadar indirim var? Sorularımızın yanıtlarını bulabildiğim kadarıyla sizlerle paylaşmak istiyorum. İşte en detaylı Mavi ikinci büyük indirim araştırması.

  İlk olarak tişörtlerdeki indirimlerle başlayalım. 2 tişört 29 TL. 2 adet çanta 99 TL , 2 jean 99 TL , 3 tişört al 2 öde. 2 jean şort ise 79 TL. Gömleklerde 2 adet alana 79 TL olarak belirlenmiş. Kampanya ise 31 Ağustos 2013 tarihine kadar geçerli. Sizler için en kısa şekilde detayları anlatmaya çalıştım.

  Önümüzdeki günlerde gelişmeleri sizler için takip etmeye devam edeceğim.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz