.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Ocak 2014

YORUM 0

Miranda Kerr Resimleri , Giyim Tarzı

 • Sponsor
 • Miranda Kerr

  Miranda Kerr

  Bir çok kişinin sokak modasında ilham kaynağı olan ünlü modelin bu konumuzda en güzel resimleri ile giyim tarzı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bunun yanında makyaj stili ve saç modelleri hakkında da görsellere ulaşabilirsiniz.

  Miranda Kerr giydikleriyle her zaman ilgimizi çekmeyi başarıyor. Modayı yakından takip ederken ne zaman neyin kendine yakışacağını çok iyi bilen ünlülerden biridir. Bizde ayrıntıları yakalamak için Miranda Kerr için özel bir dosya açmaya karar verdik. Son dönemlerde magazin ve moda dergilerinde görüntülendiği giyim tarzının yanı sıra geçmişten günümüze en güzel fotoğraflarını bu konu içerisinde sizlere sunacağız. Hepsinin öncesinde kısa bir biyografi turu yapalım.

  Ünlü model 20 Nisan 1983 yılında Avustralya Sidney şehrinde dünyaya geldi. Modellik dışında kendisine ait bir kitabı ve organik cilt bakım ürünleri satan bir markanın sahibidir. Modellik kariyerine profesyonel olarak 1997 yılında başladı. Victoria’s Secret , Maybelline gibi ünlü markalarla çalıştı. Son dönemlerde en çok konuşulan konu ise uzun yıllar boyunca çalıştığı Victoria’s Secret ‘ten ayrılma kararıdır.

  Moda dergilerinin ve otoriterinin görüşlerine göre en şık giyinen ünlüler arasında yer almaktadır. Modellik konusunda da her zaman listenin en başlarında yer alan Avustralya’lı güzel bu yıl içerisinde bir çok davette giydikleri ile de diğer kadın sitelerimde konu olmayı başarmıştır. Bu galeride sizlere onunla alakalı geniş bir galeri hazırlamaya çalıştık. Geçmişten günümüze moda anlayışı , saç modelleri ve makyajıyla Miranda Kerr sizlerle…

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz