.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Ocak 2014

YORUM 0

Miu Miu Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Miu Miu ayakkabı modelleri

  Miu Miu ayakkabı modelleri

  Daha önce Miu Miu defilelerini ve ürünlerini diğer kadın sitelerimizde büyük bir beğeni ile paylaşmıştık. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine markanın indirimlerini takibe aldık. Sizlere indirimler konusunda güzel haberlerimiz var. Miu Miu genelde çok fazla indirim yapan markalar arasında değildir. Yıl içerisinde indirimlerini yakaladığınızda bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Bu konumuz içerisinde indirimli ayakkabı modellerini ve nasıl temin edeceğinizi ayrıntılı şekilde belirttik. Galeriye geçmeden önce konumuzu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Miu Miu ayakkabı modelleri yüksek kalite standartları ile bir çoğumuz için lüks kategorisine giriyor.  Yurt dışı araştırmalarımızda kadınların en güvendiği markalar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Bu galeride göreceğiniz ayakkabıların fiyatları 1745 TL ile 695 TL arasında değişen fiyatlara satılmaktadır. Normal indirimsiz fiyatları ise 3225 TL ‘ ye kadar çıkabiliyor. Bu ürünleri kısa bir süre için 1v1y.com Miu Miu butiklerinden temin edebilirsiniz. Miu Miu kalitesi elbette kullanılan materyaller sebebiyle bu kadar değerlidir. Bunun yanında özel bir işçilik ve tasarım harikası olan bu ayakkabılar piyasa içerisinde bulabileceğiniz en iyi modellerden bir kaçını oluşturuyor. Miu Miu defileleri her sene dönemin trendlerine yön veren bir etkiye sahip. Galerimizde çizme , bot ve düz ayakkabı tarzında bir çok örnek göreceksiniz. Özellikle ilginizi çeken modeller hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Galerimizde detaylı görüntüleme gerçekleştirebilmek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Size her gün farklı bir markanın farklı indirimlerini sunmaya devam edeceğiz. Bizleri takip ederek bu gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz