.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

31 Ekim 2013

YORUM 0

Mixray Bluz Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Mixray Bluz Modelleri

  Mixray Bluz Modelleri

  daha önce diğer kadın sitelerimizde paylaştığımız Mixray ürünlerine bir yenisini daha ekliyoruz. Bu konumuzda şık bluzlarını sizlere mümkün olduğunca detaylı şekilde tanıtmaya çalışacağız. Her konuda incelediğimiz bluzların bütün satışa sunulan modellerini konu içerisinde sizlere sunmaya çalışacağız.

  Mixray bluz modelleri için açtığımız konu içerisinde birazda markadan bahsedeceğiz. Çok güzel ürünler çıkarmasına rağmen çok fazla markayı bilmeyen kadın var. Bu sebeple beğendiğimiz markanın satıştaki uygun modellerini sizlere tanıtmaya karar verdik. Sizleri modern çizgileri ve tasarımları ile çok daha canlı ve genç göstermeye çalışan markanın tarzında başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Burada göreceğiniz modeller gündelik hayatta çok rahat ve şık görünmenizi sağlayacak modellerden oluşuyor. Zaten fiyatları görünce bir çoğunuz bir taneden fazla bile almayı düşünebilirsiniz.

  Fiyatları merak edenler için Mixray bluz fiyatları incelememizi sunalım. Normal fiyatları 90 TL ‘ye kadar çıkan bluzların şu sıralar markafoni sitesinde indirimde olduğunu belirtmek isteriz. 15 ile 30 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. Çok avantajlı bir alışveriş olacağını düşünüyoruz. İhtiyaç halinde beğenilen modelleri almanızı tavsiye ederiz.

  Mixray markasının önümüzdeki günlerde diğer ürünleri hakkında da detaylı analizler gerçekleştireceğiz. Sonuçlarını sizlere objektif şekilde sunarak sizlerin beğenisine sunacağız. Sitemiz üzerinde satış imkanı yoktur. sadece sizlerin merak ettiği ve bizim sizlere beğenerek önerdiğimiz markaların ürünleri sitemizde analiz edilir. Son olarak galeriye geçiş için yapacaklarınızı yeni takipçilerimiz için izah edelim. Üstteki üçlü resme tıklayın. Ardından galeride modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Sizlere galerimizde keyifli gezintiler dileriz. Yorumlarınızı bizlerden ihmal etmeyin.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz