.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Şubat 2014

YORUM 0

Mixray Elbise Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Mixray Elbise Modelleri

  Mixray Elbise Modelleri

  Daha önce bluz modellerini tanıttığımız Mixray markasının bu konumuzda birbirinden şık elbise modellerini beğeninize sunacağız. İnanılmaz uygun fiyatları ile hepimizi şaşırtmayı başaran marka elbiseleri ile de gözlerimi kamaştıracak. Galeride bütün indirimde olan modelleri yayınladık. Ancak galeriye geçmeden önce konumuzu okuyarak kalitesi , fiyatları , satın alma seçenekleri ve daha bir çok konuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Mixray elbise modelleri , ilk olarak dikkatimizi fiyatları ile çekmeyi başardı. Normal şartlarda 100 TL ‘ye kadar çıkan fiyatlar inanılmaz bir indirim ile 40 TL ile 15 TL arasında değieşn fiyatlarla satılıyor. 15 TL ‘ ye elbise mi olur? sorusunu eskiden olsa sorabilirdik. Ancak Mixray markasını tanıdıktan sonra bu sorunun tarih olduğunu hep birlikte öğreneceğiz. Mixray satış noktaları haricinde bu ürünleri trendyol.com sitesinden temin edebilirsiniz. Sınırlı sayıda olduklarından kısa zaman içerisinde tükeneceklerini düşünüyoruz.  Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Mixray her sezon böyle büyük indirimler yapıyor. Bir çok kişi kullandıktan sonra vazgeçemiyor. Kullanıcı yorumları ve şikayetlerini inceledik. Genel anlamda ciddiye alınacak çok büyük şikayetler yok. Çoğu memnuniyetini dile getiriyor.

  Mixray elbise modelleri fiyatına göre gayet kaliteli materyallerden üretilmiştir. Ayrıca modern tasarımları ile de şık görüntü yakalayabilirsiniz. Dönemin trendlerini takip ederek bizlere en şık tasarımlar çıkarılmaya çalışılmış. Fiyatları göz önüne alınca daha uygun fiyata nerde elbise bulabiliriz düşünmüyor değiliz. Sizlere son olarak galerimizde modelleri sunacağız.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz