.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Ocak 2014

YORUM 0

Modagram ceket modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Modagram Ceket Modelleri

  Modagram Ceket Modelleri

  Modagram , bir çok markanın ürünlerini sattığı gibi kendi tasarımlarını da online sitesinde beğeninize sunuyor. Bizlerde beğendiğimiz alanlarda veya ilginizi çeken modelleri konumuzda sizlere sunmak istiyoruz. İlk olarak dikkatleri üzerine çeken , uygun fiyatları ve şık görünümü ile Modagram ceket modellerini inceleyeceğiz. Galeriye geçmeden önce konumuzu inceleyerek bir çok detayı ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

  Modagram ceket modelleri için ilk incelememiz fiyatlar üzerinde olacak.Genel olarak bütün modelleri piyasanın altında olan marka ceket modellerinde de fiyat politikasını sürdürdü. 90 TL ile 30 TL arasında değişen fiyatlarla satış yapılıyor. Fiyat aralığının geniş olması seçim yaparken sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. 25 farklı model seçeneği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Galeride göreceğiniz bütün ürünler modagram.com sitesinde satılmaktadır. Sitemiz içerisinde herhangi bir satış söz konusu değildir. Talep üzerine markanın ürünleri incelenerek sizin beğeninize sunulmuştur.

  Fiyatlar konusunda gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra birazda modeller üzerinde konuşalım. Son dönemin trendi olan blazer modellerden klasik modellere kadar bir çok tarzı bizlerin beğenisini sunuluyor.  Yaygın olarak tercih edilen leopar desenleri yine gözümüzden kaçmıyor. Çizgili modelleri Türkiye içerisinde çok sık göremiyoruz. Bu anlamda da yine Modagram modayı sıkı takip ederekenvanterini geniş tutmuş. Materyal olarak da iyi malzemeler kullanan marka bizden başarılı bir şekilde geçer not alıyor. Şimdide sizler için seçtiğimiz modelleri sunmak istiyoruz. Modagram ceket modelleri galerimizde ayrıntılı görüntüleme için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz