.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Kasım 2013

YORUM 2

Modası geçmeyen siyah mini elbise modelleri

 • Sponsor
 •  

  Siyah mini elbise modelleri

  Siyah mini elbise modelleri

  Dolabını iyi kullanan her kadında siyah elbise seçenekleri bulunmalıdır. Siyah elbiseler bir çok durumda sizi kurtarabilir. Bu konumuzda bizler siyah mini elbise modelleri üzerinde duracağız. Kombinlemesi , detayları ve en son sezondan modeller ile karşınızda olacağız. Bir çok detaylı bulabileceğiniz konumuzda galeriye geçmeden önce yazdıklarımıza bir göz atın.

  Siyah mini elbise modası elbette hiç bir zaman geçmeyecek. Bu nedenle dolaplarınızda mutlaka bu tarz elbiseler bulundurmalısınız. Sizler için binlerce resim içerisinden örnek teşkil edecek ve son dönemlerin trendini yansıtacak modeller seçmeye çalıştık. Kombin konusunda zorlanan hanımlar için onlara özel resimlerde yayınlamaya gayret gösterdik. Günlük kıyafetler , abiyeler ve daha fazlasını bu galeride bulabilirsiniz. Bunun yanında son dönemlerde ünlülerin tercih ettiği mini elbiseleri de yine bu galeriye eklemeye gayret gösterdik.

  Elbette bu tip elbiseleri giymek cesaret isteyen bir iştir. Bunun yanında iyi sergilemediğiniz takdirde kötü durabileceğini de unutmamalısınız. Siyah daha zarif göstermesi açısından bir çok modacı tarafından tercih ediliyor. Biraz kilo probleminiz varsa bunun içinde tercih edebilirsiniz. Ancak mini elbise deyince orası biraz şüpheli. Bunlardan bahsetmemizin sebebi sırf moda diye size yakışmayacağını düşündüğünüz kıyafetleri tercih etmeyin. Bizim bu konuları açmamızdaki neden dönemin trendlerini yakalamanız. Ancak trend diye yakışmayacak bir şeylere yöneltmek değil. Bu ayrımı sizin kendi içinizde iyi yapmanız gerekiyor. Lafı çok fazla uzatmadan sizler için seçtiğimiz galerimize bir göz atalım.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • hatice şahin diyor ki ;
   09 Mayıs 2014, 16:36

   çok iyi

  • hatice kaya diyor ki ;
   09 Mayıs 2014, 16:37

   ben sipariş vermek istiyorum

  Yorum Yaz