.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Şubat 2015

YORUM 0

Moon Boot Kadın Bot Modelleri

 • Sponsor
 • Moon Boot Bot Fiyatları

  Bir çok önemli marka sezon sonu indirimleri ile bize sürprizler sunmaya hazırlanıyor. Online satış sitelerini takip ederek gerçek indirim haberlerini mümkün olduğunca size sunmak istiyoruz. Bu konumuzda Moon Boot markasının birbirinden güzel bot modellerini sunacağız.

  Dünya kariyeri başarılarla dolu bir tasarımcının özel markası olduğuna belirtmek lazım. Moon Boot markasının mimarı ise Giancarlo Zanatta’dır. Bol ödüllü bu tasarımcı bazı tasarımları ile dünyada hala ses getiriyor. Özellikle markjinallikle farklılık çizgisi arasındaysanız bu tasarımlar büyük ihtimalle sizinde ilginizi çekecektir. Kalite anlamında da biraz araştırma yaptık. olumsuz yorumlar ile pek fazla karşılaşmadık. Daha doğrusu ciddiye alabilecek olumsuz bir yorum yok. Özellikle ayakkabı için sağlıklı oluşu , rahatlığı  ve dayanıklılığı büyük önem taşıyor. Bu testlerimizden de başarı ile geçen Moon Boot bugün indirim konusu olarak size önerimizdir.

  Fiyatları bir çoğunuz gibi bizde çok merak ettik. 150 TL sabit fiyat avantajıyla Olang serisini size sunuyor. İndirim öncesi fiyatları ise 400 TL ‘ ye yakın. Bir bot almak istediğinizde hele birde kaliteli olsun diyorsanız 200 TL üstü bir bütçe hazırlamalısınız. Bu sebeple Moon Boot bizim bugünkü indirim favorimiz olarak önerimizdir. Markafoni.com online satış sitesinde Moon Boot ürünlerini bulma şansına sahipsiniz.  Dilerseniz şimdi de markanın sizin için seçtiğimiz diğer ürünlerine göz atalım. Böylece sizlerde yorumlarınızı yapabilirsiniz.

  Moon Boot ile ilgili diğer ürünleri merak edenler konu altında bizlere ulaşabilirler. Ürün satın almanız için size yardımcı olmaya çalışacağız.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz