.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Mart 2014

YORUM 0

Mor Elbise Modeleri , Modası

 • Sponsor
 • 2014 mor elbise modelleri

  2014 mor elbise modelleri

  Yeni sezon ile birlikte gündeme gelen renklerden biri de mor. Mor elbise modellerini en son Armani defilesinde sıkça gördük. Afrika temalı defilede şahane mor elbiselere yer verildi. Bizde son dönemlerde trend haline gelen mor elbiselerden bir galeri derlemeye çalıştık. Aynı zamanda kombin tavsiyeleri şeklinde de bu konudan yararlanabilirsiniz.

  Mor renginin size katacağı olgunluğu özellikle de davetlerde değerlendirebilirsiniz. Feminen bir görüntü de mor rengin faydasını göreceksiniz. Yeni moda haftalarını incelediğimizde renk tercihlerinin yavaş yavaş değiştiğini görebiliyoruz. Sizden gelen yorumlarda özellikle dikkatimizi çeken noktalardan biri de mor renge olan uzaklık. Genel anlamda çok fazla tercih edilen bir renk değil. Ancak rengin müdavimleri ise mor detaylardan vazgeçemiyor. Dünya modası içerisinde ise mor elbiselerin çok farklı bir yeri var. Ülkemizde de bu sene içerisinde özelikle de yaz döneminde çok fazla mor kombin göreceğinizi söyleyebiliriz. Mor elbise kombinleri içinde dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta var. Türkiye’de maalesef gece elbiselerde aksesuara pek önem gösterilmiyor. Buda elbisenin görünümünü zayıflatıyor. Her nekadar sezon itibariyle büyük aksesuarlar moda olsa da mor elbiseler için bunu değiştirebilirsiniz. Mor elbise kombinlerinde daha çok zarif tercihlerde bulunun. Bu sizi çok daha feminen gösterecektir.

  Son olarak sizlere seçtiğimiz dönemin trend elbiselerinden bir kaç kare göstereceğiz. Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz. Yakın zamanda yeni sezon defilelerinden ipuçları ile yine sizlerle olacağız.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz